Babai i Dua Lipës feston ditëlindjen, e bija ia uron me një foto domethënëse (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 05-03-2017 Babai i Dua Lipës feston ditëlindjen, e bija ia uron me një foto domethënëse (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa përmes një postimi në Instagram i ka uruar ditëlindjen babait të saj, muzikantit të grupit të njohur “Oda”, Dukagjin Lipës.

Dua ka postuar një fotografi të vjetër, ku duket babai dhe ajo vetë, kur ishte veçse një bebe në krahët e babit të saj.

“Gëzuar Ditëlindjen babi! Faleminderit që ke qenë një frymëzim i vazhdueshëm për mua, të dua!” ka qenë mesazhi i Duas për babin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019938945770264
array(1) { ["section"]=> string(86) "babai-i-dua-lipes-feston-ditelindjen-e-bija-ia-uron-me-nje-foto-domethenese-foto-70839" }