Babai i ministrit të LSI mbush 92 vjeç, shikoni se sa “cool” duket sot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:16 05-09-2017 Babai i ministrit të LSI mbush 92 vjeç, shikoni se sa “cool” duket sot

92 vjeç por tejet në formë. Ky është babai i ministrit në ikje të Bujqësisë, Edmond Panaritit.

Pikërisht sot ai mbush 92 vjeç dhe këtë ditë speciale po e feston me djalin e tij ndërsa dukshëm bie në sy pamja e tij. Me kapele, syze e këmishën plot ngjyrë, kapedani as që do t’ia dijë për vitet.

“Gëzuar kapedan 92 vjeçar... Je më i miri”, e uron i biri, Panariti. Edhe stafi ynë i uron shëndet e vite të tëra jetë!

76.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Majlinda Bregu “humbet” qetësinë, çfarë e ka nervozuar? (FOTO)
Deputeti shqiptar nxjerr skafin nga deti: Iku dhe vera... »
Article Logic
Execution time: 0.0070781707763672
array(1) { ["section"]=> string(73) "babai-i-ministrit-te-lsi-mbush-92-vjec-shikoni-se-sa-cool-duket-sot-91247" }