Babai i varur nga pornoja vret gruan dhe 3 fëmijët, në fund… 

Publikuar tek: bota, më 14:36 26-02-2019 Babai i varur nga pornoja vret gruan dhe 3 fëmijët, në fund… 

Një 40-vjeçar nga Virxhinia e Irlandës vrau gruan dhe 3 femijët e tij pasi vuante nga depresioni dhe ishte i varur nga pornoja.

Në fund, ai vrau edhe veten.

Burri para se të vriste veten shkruati një letër në të cilën tregonte se do ishte më mirë për gruan edhe fëmijët tij,  që të vdisnin se sa të dinin varësinë e tij ndaj pornografisë.

Alan Hawe, një burrë në moshën 40 vjeçare i kishte të gjitha sa mund të ëndërronte çdo njeri në atë moshë, shkruan The Mirror. Nje grua të dashur, 3 fëmijë të vegjël, një punë të suksesshme si mësues por prapë kishte sekretet e tij si mashkull. Familjarët deklarojnë për “The Mirror” se burri vuante nga depresioni por nuk e dinin se ai kishtë varesi nga pornoja.

Kolegët e tij deklaruan per “The Mirror” se thashetheme dëgjoheshin ne shkollë se ai masturbohej gjatë pauzave ndërmjet orëve. Varesia nga pornoja është një problem që sipas studimeve ndikon në më shumë se 50% të burrave dhe 20% të grave në të gjithë Europën.

 

52715555_334096737207013_7525940449681342464_n.png

52819983_289630055045389_4303331929492553728_n.png

52952703_365582104281723_4072362551252353024_n.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011221885681152
array(1) { ["section"]=> string(65) "babai-i-varur-nga-pornoja-vret-gruan-dhe-3-femijet-ne-fund-154292" }