Babai përdhunon vajzën, thotë se e ngatërroi me gruan (NGJARJA)

Publikuar tek: bota, më 13:45 02-04-2019 Babai përdhunon vajzën, thotë se e ngatërroi me gruan (NGJARJA) Ilustruese

Një vit më parë një burrë 59-vjeçar në Hong Kong, u kthye nga puna i dehur dhe përdhunoi vajzën e tij 15-vjeçare pasi mendonte se ishte gruaja e tij.

Vajza 15-vjeçare tha në gjykatë se u përpoq ta ndalonte babain e saj por ai nuk e digjonte. Ajo tha se i ati e kuptoi pas 10 minutash gabimin që ishte dukë bërë dhe ndaloi.

59-vjeçariqë punonte si ndërtues tha në gjykatë se ishte i alkoolizuar dhe nuk ka dëshiruar kurrë që të përdhunonte vajzën e tij dhe për këtë arsye gjykata e ka dënua vetëm me 2 vite burg. Vajza 15-vjeçare ka deklaruar së e ka falur babain e saj dhe nuk donte që ai të burgosej për më gjatë.

Burrit tani do i duhët që të kryejë dënimin dhe pastaj t’i ribashkohet familjes së tij duke mos e çuar më alkoolin nëpër mend.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013209104537964
array(1) { ["section"]=> string(67) "babai-perdhunon-vajzen-thote-se-e-ngaterroi-me-gruan-ngjarja-158879" }