Babai president mban fjalim por e bija e turpëron, shihni ç’bën në mes të sallës (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:42 25-09-2017 Babai president mban fjalim por e bija e turpëron, shihni ç’bën në mes të sallës (FOTO-VIDEO)

Teksa i ati president mbante fjalim në OKB, e bija mesa duket nuk ishte fare e përqendruar në atë se çfarë po thoshte i ati, megjithësë ishte me rëndësi.

Ngjarja ka ndodhur në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara që po zhvillohet në New York, teksa presidenti i Azerbaxhanit, Ilham Aliyev po mbante një fjalim për masakrën e viktimave të Azerbaxhanit në vitin 1992.

Por teksa e shoqja Mehriban po e dëgjonte me vëmendje, e bija Leyla nuk ka qënë aspak e interesuar për fjalimin e të atit, shkruan the sun, raporton newsbomb.al.

Interesi i saj ka zgjatur vetëm dy minuta, dhe pas kësaj ajo ka nxjerrë telefonin për të bërë selfie.

Pamjet e 33-vjeçares që mund ta kishte mendjen gjithkund përveç se tek fjalimi i të atit, kanë bërë menjëhere xhiron e rrjetit.

Një komentues i shokuar e quajti një mungesë kulture dhe budallallëk i një fëmije të pasur, ndërsa një tjetër shtoi se ishte një gjë shumë e turpshme për familjen e saj.

president-speech.png

leyla-what.png

leyla-shocked.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si e shkatërroi uragani Maria lagjen e famshme të klipit “Despacito” (FOTO)
Shokuese! Rrëfimi i çiftit kanibal: Kemi vrarë dhe ngrënë 30 njerëz »
Article Logic
Execution time: 0.01025915145874
array(1) { ["section"]=> string(96) "babai-president-mban-fjalim-por-e-bija-e-turperon-shihni-c-ben-ne-mes-te-salles-foto-video-93603" }