Babai rreh djalin dhe tenton ta godasë me thikë, policia ndërhyn dhe parandalon ngjarjen

Publikuar tek: aktualitet, më 12:47 11-02-2017 Babai rreh djalin dhe tenton ta godasë me thikë, policia ndërhyn dhe parandalon ngjarjen

Një ngjarje e rëbdë ka ndodhur sot në Shkodër ku një 44-vjeçar ka goditur me sende të forta djalin e tij pas një sherri për motive të dobëta.

Mësohet se 44-vjeçari është Cak Nilaj i cili dyshohet se ka goditur djalin e tij shtetasin me iniciale K.N 21 vjeç dhe më pas e ka ndjekur atë së bashku me nusen E. N të cilët kanë tentuar të larghen nga banesa.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ka arrestuar 44-vjeçarin të cilit iu sekuestrun 2 thika.

Materialet procedurale në ngarkim të tij iu Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pezullojnë nga puna, nëndrejtoresha e shkollës në Tiranë merr mbidozë ilaçesh
Grabitja në Qafë-Kashar, flet Tahiri: Policia e shtetit nuk dorëzohet, do të zbardhim ngjarjen »
Article Logic
Execution time: 0.01009202003479
array(1) { ["section"]=> string(93) "babai-rreh-djalin-dhe-tenton-ta-godase-me-thike-policia-nderhyn-dhe-parandalon-ngjarjen-68426" }