Babai shqiptar përdhunon për 7 vite të bijën: Më mbante mbyllur në shtëpi që të mos tregoja

Publikuar tek: aktualitet, më 07:14 09-06-2015 Babai shqiptar përdhunon për 7 vite të bijën: Më mbante mbyllur në shtëpi që të mos tregoja

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet se ka abuzuar për shtatë vite rresht vajzën e tij të mitur. Sipas policisë vajza  ishte vetëm 11 vjeçe kur ai ka abuzuar për herë të parë më të dhe më pas e ka mbajtur të mbyllur në shtëpi që të mos tregonte. 44-vjeçari shqiptar i cili banonte në qytetin Teramos në Itali kishte qenë nën hetim prej disa vitesh bazuar në disa kallëzime ndaj tij dhe vetëm ditën e djeshme është bërë i mundur arrestimi i tij.

Mediat italiane raportojnë se vajza e cila tashmë është 18 vjeçe ka deklaruar se ka qenë pre e epsheve të të atit. Sipas mediave italiane denocimet në adresë të 44-vjeçarit shqiptar janë bërë nga qendra mjekësore, ku vajza dërgohej për mjekim.Pavarësisht pretendimeve të adoleshentes, për dhunë fizike, psikologjike dhe abuzim seksual, i ati  ka mouar se ka kryer një akt të tillë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mësuesi Demir Hoxha takohet me familjarët: Nuk e kam përdhunuar nxënësen time
Ikin nga puna 650 mjekë morën zero kredite, Brahimaj: Të ndëshkohen duke i'u ulur pagat »
Article Logic
Execution time: 0.012113094329834
array(1) { ["section"]=> string(96) "babai-shqiptar-perdhunon-per-7-vite-te-bijen-me-mbante-mbyllur-ne-shtepi-qe-te-mos-tregoja-13042" }