Babai vret dy fëmijët e tij duke i djegur të gjallë, ndërsa është gjetur në gjendje kritike për jetën në makinë

Publikuar tek: bota, më 14:47 28-10-2016 Babai vret dy fëmijët e tij duke i djegur të gjallë, ndërsa është gjetur në gjendje kritike për jetën  në makinë

Besohet se babai ka vrarë vajzën e tij 6 vjeçe dhe djalin e tij 8 vjeçar duke u gjetur më vonë i djegur në makinën e tij 40 milie larg shtëpisë. Ai ndodhet në gjendje kritike për jetën.

 Ngjarja ka ndodhur rreth orës 3:40 të mëngjesit në Birmingham. Fqinjët janë përpjekur t’i nxjerrin jashtë të gjallë fëmijët, por ata nuk kanë mundur t’i mbijetojnë plagëve të rënda, raporton Daily Mail.

Sipas detektivëve dy ngjarjet janë të lidhura me njëra tjetrën. Sipas tyre babai ka lidhje direkte me djegien e fëmijëve. Ai aktualisht ndodhet në një spital në Birmingham. /NEWSBOMB.AL/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skenari / Çfarë ndodh nëse Rusia vendos të lëshojë raketën atomike “Satan 2” në Europë
Kjo është pista më e rrezikshme e avionëve në botë, mos e humbisni (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011503219604492
array(1) { ["section"]=> string(116) "babai-vret-dy-femijet-e-tij-duke-i-djegur-te-gjalle-ndersa-eshte-gjetur-ne-gjendje-kritike-per-jeten-ne-makine-57684" }