Babai vret foshnjen 14 muajshe, çfarë shkroi në Facebook për miqtë

Publikuar tek: bota, më 13:11 05-03-2019 Babai vret foshnjen 14 muajshe, çfarë shkroi në Facebook për miqtë

Një burrë 32-vjeçar me emrin Ashurst është arrestuar për vrasjen e foshnjes së tij 14-muajsh nga goditja që fëmija ka pësuar në kokë.

Vogëlushja Hollie vdiq pasi arriti në spital ndërsa ambulacën e thirri babai i saj.

Ndërkaq, babai i dyshuar për vrasjen e fëmijës së tij, më herët kishte shkruar një status në rrjetin social:

 “Sot fillon kujdesi i babit pasi Leanne (gruaja) do ikë me punën deri të mërkurën. Duhet të buzëqeshësh përndryshe do qash. Fillojmë! “

Pas këtij statusi autoritetet konfirmuan se gjatë ditës së djeshme babai ishte i vetëm në shtëpi me foshnjen. Burri ndërkaq deklaron se s’ka asnjë lidhje dhe nuk e ka prekur foshnjën e tij. Hetimi ka filluar në vijim pritet të kemi informacione të reja.

53231514_2072021646220062_6634656743450214400_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012639999389648
array(1) { ["section"]=> string(72) "babai-vret-foshnjen-14-muajshe-cfare-shkroi-ne-facebook-per-miqte-155240" }