“Babë a kishe ardh me këndu me mua” Dua Lipa fton të atin në skenë dhe këndojnë shqip, tërbohen 20 mijë shqiptarë (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 06:34 10-08-2016
Dua dhe Dukagjin Lipa -

“Babë, a kishe ardh me këndu me mu”. Është kjo ftesa e këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa që ka mahnitur 20 mijë veta të pranishëm në koncertin e Prishtinës.

Dua dhe babai i saj kanë kënduar “Beso në diell”, një hit pop rok i punuar nga Dukagjin Lipa (babai i Duas)dhe grupi Oda. Pas këngës, Dua përsërit “Jam krenare që jam shqiptare”.

Personazhi i vitit 2019

Article Logic
Execution time: 0.016828060150146
array(1) { ["section"]=> string(122) "babe-a-kishe-ardh-me-kendu-me-mua-dua-lipa-fton-te-atin-ne-skene-dhe-kendojne-shqip-terbohen-20-mije-shqiptare-video-49294" }