Babë e bir asfiksohen në banesë: Vdes djali, mbijeton i ati (DETAJE NGA NGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:53 12-01-2017 Babë e bir asfiksohen në banesë: Vdes djali, mbijeton i ati (DETAJE NGA NGJARJA)

Nje ngjarje e rënde ka ndodhur mëgjesin e sotëm në Gjirokastër, ku babë e bir janë asfiksuar nga qymyri.

Për pasojë një 55-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa babai i tij është në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Viktima është Panajot Lasko ndërsa i mbijetuari është Arqile Lasko.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Policia shkoi në vendngjarje dhe ka nisur hetimet mbi rrethanat e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I ftohti shkakton viktimën e rradhës këtë mëngjes, gjendet i pajetë 61-vjeçari
Lëvizje dhe shkarkime të bujshme në botën e medias shqiptare, nga Mentor Kikia te Armand Shkullaku (Çfarë ndodhi në 6 muaj) »
Article Logic
Execution time: 0.0095980167388916
array(1) { ["section"]=> string(82) "babe-e-bir-asfiksohen-ne-banese-vdes-djali-mbijeton-i-ati-detaje-nga-ngjarja-65295" }