Babë e bir rrahin barbarisht me binarë druri 53 vjeçarin në Kavajë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:39 29-07-2015 Babë e bir rrahin barbarisht me binarë druri 53 vjeçarin në Kavajë Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kavajë ku dy shtetas, babë e bir kanë goditur me binarë druri një 53 vjeçar në Kavajë.

Durim Byku, 56 vjeç, së bashku me djalin e tij shtetasin N. B, 24 vjeç, banues në Kavajë, për motive të dobta kanë goditur me binarë druri disa herë duke i shkaktuar plagë të rënda në kokë dhe në trup, duke e lenë pa ndjenja shtetasin N.D.

I plagosuri është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore ndërsa dy autorët janë vënë në pranga.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arben Frroku, kërkesë për rekurs në Gjykatën e Lartë
Zbulohet identiteti i shqiptarit të masakruar në Greqi, iu dogjën organet gjenitale »
Article Logic
Execution time: 0.013018846511841
array(1) { ["section"]=> string(72) "babe-e-bir-rrahin-barbarisht-me-binare-druri-53-vjecarin-ne-kavaje-17217" }