Baby-G ngre temperaturat me foto 'hot' nga pishina, tregon format sensuale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 22-02-2020 Baby-G ngre temperaturat me foto 'hot' nga pishina, tregon format sensuale Baby-G

Baby-G, reperja shqiptare që jeton në Angli, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht ‘Instagram’.

Ajo nuk nguron të postojë foto e video, shpeshherë edhe provokuese, të cilat ngacmojnë imagjinatën e fansave.

Para pak ditësh, veriorja bukuroshe postoi një foto ku tregon të pasmet e kolme, që çdo kolege do ia kishte zili. 

Së fundmi, Baby-G ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto me bikini, në hotelin ku po kalon disa ditë relaksi. 

Si gjithmonë, e bukur dhe sensuale!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në krevat me Roza Latin, Stresi 'shoqërohet' nga policia (Video)
Bleona nuk njeh kufi, poston foto 'cool' me veshje transparente, i duken mbathjet »
Article Logic
Execution time: 0.0076029300689697
array(1) { ["section"]=> string(78) "baby-g-ngre-temperaturat-me-foto-hot-nga-pishina-tregon-format-sensuale-196104" }