‘Bad girl’, Morena Taraku dhe Stresi publikojnë këngën e re (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:56 24-09-2020 ‘Bad girl’, Morena Taraku dhe Stresi publikojnë këngën e re (VIDEO)

Morena Taraku dhe Stresi prej disa javësh bënë me dije se së shpejti do të sillnin këngën e tyre më të re.

Pritjes ika ardhur fundi, pasi pak minuta me artistët kanë publikuar këngën me titullin “Bad Gir”.

Në këtë klip të gjithë vëmendjen e ka tërhequr Morena me veshjen dhe pamjen tejet atraktive.

Dukët se kënga do të ketë sukses të padiskutueshëm pasi vetëm në dy orë kanë arritur 17,033 klikime.

Kujtojmë që ky është bashkëpuimi i dytë mes artistëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014195203781128
array(1) { ["section"]=> string(63) "bad-girl-morena-taraku-dhe-stresi-publikojne-kengen-e-re-221562" }