Bajrami bashkon shqiptarët, Elvis Naçi thyen rekorde pëlqimesh, në politikë Berisha sfidon keq Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:42 25-05-2020 Bajrami bashkon shqiptarët, Elvis Naçi thyen rekorde pëlqimesh, në politikë Berisha sfidon keq Ramën Rama-Berisha-Naçi

Fiter Bajrami, duket se ka bashkuar shqiptarët e kudondodhur.

Pavarësisht ndasive të shumta ideore apo politike, duket se askush nuk e ka ‘kursyer’ një like apo urim për këtë festë që shënoi fundin e sakrificës së muajit të Shenjtë të Ramazanit.
Elvis Naçi është personazhi që ka thyer çdo rekord të mundshëm me 129 mijë like në rrjetet sociale.

10.jpg

Nga personazhet e politikës, ndoshta prisnit që numrin më të madh të like-ve ta kishte kryeministri Rama nisur dhe nga numri i madh i ndjekësve por jo.

Kryesimin e mban Sali Berisha me një foto krah bashkëshortes së tij.

4_copy.jpg

Fotoja e ish-kryeministrit ka marrë mbi 50 mijë like ndërsa Rama 30 mijë like. Edhe Albin Kurti nga Kosova ka sfiduar Ramën duke marrë 44 mijë like.

8.jpg

99440967_554481628835609_5390280760747884544_n.png

 

Ndërsa Basha ‘ka mundur’ Presidentin e Republikës Ilir Meta me mbi 9 mijë like.

basha.jpg

 

7.png

 

mona.jpg

Personazhet e tjerë jashtë politikës, si Aurela Gaçe, Gold Ag, Çiljeta Xhilaga, Sidrit Bejleri etj. kanë marrë një numër më të madh pëlqimesh se zakonisht.

1.jpg

2.jpg

 

3.jpg

100586202_691782384941974_7932803981531676672_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090899467468262
array(1) { ["section"]=> string(105) "bajrami-bashkon-shqiptaret-elvis-naci-thyen-rekorde-pelqimesh-ne-politike-berisha-sfidon-keq-ramen-207755" }