Balaj flet për fitoren ndaj Lihtenshtejnit dhe ndeshjen e ardhshme me Spanjën

Publikuar tek: sport, më 22:47 06-10-2016 Balaj flet për fitoren ndaj Lihtenshtejnit dhe ndeshjen e ardhshme me Spanjën

Autori i golit të dytë ndaj Lihtenshtejnit, Bekim Balaj ka thënë se kombëtarja zhvilloi një ndeshje që dukej e lehtë por rezultoi të ishte e sikletshme.

"Një ndeshje rëndësishme. Një ndeshje e sikletshme, në letër dukej e lehtë, ishim të detyruar. Gjetëm golin shumë shpejt dhe kishim lojën nën kontroll. Normalisht nisëm lojën në presing, shënuam gol dhe menaxhuan lojën. Bëmë presing atje ku duhet dhe më rëndësishme morëm 3 pikët. Jam tifoz i Realit të Madridit. Do luftoj më shumë me Piken", ka thënë Balaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072779655456543
array(1) { ["section"]=> string(83) "balaj-flet-per-fitoren-ndaj-lihtenshtejnit-dhe-ndeshjen-e-ardhshme-me-spanjen-55335" }