Balerina shqiptare bëhet nënë për herë të parë, publikon FOTO me djalin, zbulon EMRIN

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 16-05-2019 Balerina shqiptare bëhet nënë për herë të parë, publikon FOTO me djalin, zbulon EMRIN

Balerina e njohur Albana Dapi, pjesë e trupës së baletit të koreografit Albi Nako, është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ardhjes së djalit në jetë e ka bërë të ditur vetë balerina.

Albana ka publikuar një foto me beben e porsalindur dhe zbulon se do ta quajë Laos.

‘Mirë se erdhe Laos’, shkruan balerina krahas fotos së ëmbël, ndërkohë që duket se ashtu si gjatë shtatzënisë Albana nuk do t’i kursejë fotot e djalit.

sfzsdgf.png

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066168308258057
array(1) { ["section"]=> string(90) "balerina-shqiptare-behet-nene-per-here-te-pare-publikon-foto-me-djalin-zbulon-emrin-164568" }