Balla bën paparacin në Kuvend, fikson dy takimet: Kryemadhi-Berisha; Basha-Gjosha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:28 08-02-2018 Balla bën paparacin në Kuvend, fikson dy takimet: Kryemadhi-Berisha; Basha-Gjosha

Kjo është një foto e publikuar nga Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla gjatë seancës së sotme plenare.

Balla ka fiksuar një moment vërtet pikant ku kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, tok duart me ish-kryeministrin Berisha, ndërsa në të njëjtën kohë, kryedemokrati Lulzim Basha i zgjat dorën përzemërsisht Klajda Gjoshës, deputetes së LSI.

Duhet thënë se PD dhe LSI janë në ditët e tyre më të mira ndërsa Kryemadhi asnjëherë nuk e ka fshehur simpatinë e saj për Berishës. Socialisti Balla e ka shoqëruar këtë foto me ikonat e të "qeshurës me lot".

taulant.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092499256134033
array(1) { ["section"]=> string(85) "balla-ben-paparacin-ne-kuvend-fikson-dy-takimet-kryemadhi-berisha-basha-gjosha-109613" }