Balla – Berisha , replika të forta në parlament

Publikuar tek: politike, më 18:50 12-02-2015 Balla – Berisha , replika të forta në parlament

Përplasen sërisht me replika të forta në parlament Deputeti i PS Taulant Balla dhe ish kryeministri Berisha.

Sipas Berishës, kushërira dhe motra e Taulant Ballës kanë përfituar si në qytetin e Elbasanit edhe në Tiranë, tendera të shumtë.

Disa çaste më parë Balla akuzoi Berishën si nxitës të terrorit dhe kriminalitetit me anë të urdhërave të tij.

Pas deklaratave nga Taulant Balla se ish kryeministri Sali Berisha vuan nga “sindroma e babait” pasi sipas tij, djali i tij i ka dalë nga duart dhe nuk është bërë ai që do të dëshirontë të ishtë, replikoi Berisha duke thënë se do të nxjerë kallëzimin penal që një shtetase i ka bërë Ballës për përdhunim.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024245023727417
array(1) { ["section"]=> string(48) "balla-berisha-replika-te-forta-ne-parlament-3179" }