Balla: Blushi qëndrim destruktive ndaj qeverisë. I uroj suksese ministrave të rinj

Publikuar tek: politike, më 15:04 16-02-2016 Balla: Blushi qëndrim destruktive ndaj qeverisë. I uroj suksese ministrave të rinj

Deputeti i Patisë Sëocialiste, Taulant Balla, ka komentuar lëvizjet e fundit në qeveri, duke thënë se falënderon për punën e bërë ministrin Shkëlqim Cani. Balla ka komentuar edhe deklaratat e Ben Blushit, që sipas tij, janë të dëmshme dhe destruktive ndaj qeverisjes së PS-së.

“Shpreh keqardhje për këtë reagim të zotit Blushi në vazhdën e disa qëndrimeve që janë në dëm të PS, dhe në formë destruktive ndaj qeverisjes së PS. Më vjen keq që kur flet për ekonominë flet njësoj si Saliu. Kur një depuet nuk shkon për dy vjet e gjysmë në zonën e tij zgjedhore dhe i sheh vetëm përmes televizorit.

Ne e falënderojmë kolegun në kapërcimin e borxhit të fshehur, dhe e falënderojmë për punën e bërë për formalizimin e Ekonomisë. I uroj shumë sukses ministrit të ri të Financave i cili ka për detyrë të çojë përpara betejën për formalizimin e ekonomisë. Suksese dhe ministres së re, beteja gjinore korr dhe një sukses tjetër. Kjo është qeveria më e balancuar në nivel gjinor”, tha Taulant Balla.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010931015014648
array(1) { ["section"]=> string(86) "balla-blushi-qendrim-destruktive-ndaj-qeverise-i-uroj-suksese-ministrave-te-rinj-32729" }