Balla-Blushit: Nuk shahet partia kur do që të bëhesh kryetar i saj

Publikuar tek: politike, më 14:33 13-02-2016 Balla-Blushit: Nuk shahet partia kur do që të bëhesh kryetar i saj

Deputeti socialist Taulant Balla ka komentuar sot akuzat e kolegut të tij, Ben Blushi lidhur me zgjedhjet e munguara në Partinë Socialiste.

Sipas deputetit Balla akuzat e Blushit janë germë për germë si ato të Saliut. Balla ka thënë se puna për Kongresin është një proces dinjitoz dhe se ky kongres do të vendosë edhe për kërkesën e Blushit.

Gjithashtu për këtë çështje ka reaguar edhe  Evis Kushi e cila ka deklaruar se procesi do të jetë transparent dhe demokrat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093111991882324
array(1) { ["section"]=> string(71) "balla-blushit-nuk-shahet-partia-kur-do-qe-te-behesh-kryetar-i-saj-32475" }