‘Balla është një lolo i vogël që e përdor Rama për të mashtruar njerëzit’

Publikuar tek: politike, më 17:56 07-04-2018 ‘Balla është një lolo i vogël që e përdor Rama për të mashtruar njerëzit’ Kryeministri Edi Rama dhe Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka reaguar ashpër ndaj kreut të Grupi Parlamentar të PS, Taulant Balla duke e cilësuar këtë të fundit si një lolo të kryeministrit.

Sipas Zhulës, Balla përdoret nga Rama për të mashtruar njerëzit dhe se kjo qeveri mbahet në këmbë nga shpifjet.

Taulant Balla ka shpifur dhe mashtruar sot kundër Lulzim Bashës.

Është një lolo i vogël që Edi Rama përdor çdo ditë për të mashtruar njerëzit që ata të mos mendojnë për Saimir Tahirin, Agron Xhafajn, Damian Gjiknurin, Vangjush Dakon.

Regjimi i banditëve në pushtet mund të mbahet në këmbë vetëm me shpifje, mashtrim dhe manipulim, sepse e vërteta i rrëzon dhe do t’i rrëzojë.

Atëherë shqiptarët do të çlirohen dhe argëtohen me fundin qesharak të lolove si Balla”, ka deklaruar Zhupa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryebashkiaku i Kukësit tregon bisedën me Ramën ditën e protestës: MË TELEFONOI kur situata u bë keq (ÇFARË U THA)
Akuza të forta KUNDËR Donald Lu: Ka bërë gjithçka që plani i SOROS të realizohet dhe RAMA të kapë drejtësinë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013236045837402
array(1) { ["section"]=> string(78) "balla-eshte-nje-lolo-i-vogel-qe-e-perdor-rama-per-te-mashtruar-njerezit-116062" }