Balla i drejtohet Ballës: Sokol, për të ardhur keq, ndot emisionin me Fahri Balliun

Publikuar tek: politike, më 08:42 11-03-2016 Balla i drejtohet Ballës: Sokol, për të ardhur keq, ndot emisionin me Fahri Balliun

Deputeti socialist Taulant Balla i drejtoher moderatorit të emisionit “Top Story” Sokol Balla duke i thënë se është për te ardhur keq që një “ushtar” i sigurimit të shtetit si Fahri Balliu ndot emisionin. Balla thotë se "unë personalisht as nuk guxoj që emrin e madhërishëm të Shqipërise ta përdor për politikë dhe as për të fshehur synimet për një "karrige", sikurse e perdori Ben Blushi".

Reagimi i Taulant Ballës:

"Sokol, Eshte per te ardhur keq qe nje "ushtar" i sigurimit te shtetit si Fahri Balliu ndot nje emision te nderuar si Top Story.

Sa per ato qe raportoi sigurimsi, nuk ka asnje te vertete. Por si gjithmone semundje profesionale e sigurimsave.

Une e dua Shqiperine dhe nuk prita mbledhjen e asamblese per ta thene kete. Une personalisht as nuk guxoj qe emrin e madherishem te Shqiperise ta perdor per politike dhe as per te fshehur synimet per nje "karrige", sikurse e perdori Ben Blushi dje.

Ky ka qene konteksti”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094079971313477
array(1) { ["section"]=> string(86) "balla-i-drejtohet-balles-sokol-per-te-ardhur-keq-ndot-emisionin-me-fahri-balliun-34806" }