Balla me fëmijët

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:04 28-04-2015 Balla me fëmijët Taulant Balla me fëmijët e fshatit Katjel

Kjo është një foto e deputetit Taulant Balla me disa fëmijë të fshatit Katjel në Prrenjas. Nëpërmjet një postimi në ‘’Facebook’’, Balla ka bërë apel që këta fëmijë të vegjël kanë nevojë për kënde lojrash. Pikërisht, sipas Ballës, kjo do arrihet përmes bashkisë së re të Prrenjasit të drejtuar nga Miranda Rira. Përmes kandidates së LSI-së në Prrenjas, sipas Ballës, qeveria do të mbështesë projektet per çerdhet, kopshtet dhe shkollat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010052919387817
array(1) { ["section"]=> string(21) "balla-me-femijet-9829" }