Balla për shtrimin e Johnson në spital: Koronavirusi, armik që godet kudo

Publikuar tek: politike, më 23:28 05-04-2020 Balla për shtrimin e Johnson në spital: Koronavirusi, armik që godet kudo Taulant Balla

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla reagon pas shtrimit në spital të kryeministrit britanik Boris Johnson, 10 ditë pasi ai rezultoi i prekur nga koronavirusi.

“Shërim të shpejtë PM Johnson dhe të fejuarës”, shkruan ndër të tjera Balla.

“Kryeministri britanik Boris Johnson, u rekomandua nga doktorët të shtrohet sonte në Spital për shkak të COVID-19. Shërim të shpejtë PM Johnson dhe të fejuarës!

Ky është një armik i rrezikshëm që po godet kudo. Prandaj duhet që në këtë fazë të zjarrit, ku armiku mund të na marrë më shumë jetë, të rrisim kujdesin dhe të respektojmë masat shtërnguese”, shkruan Balla në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008976936340332
array(1) { ["section"]=> string(78) "balla-per-shtrimin-e-johnson-ne-spital-koronavirusi-armik-qe-godet-kudo-201505" }