Balla publikon foton e ëmbël me bashkëshorten, vajza e tyre feston 3 vjetorin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:24 21-10-2020 Balla publikon foton e ëmbël me bashkëshorten, vajza e tyre feston 3 vjetorin

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla feston një ditë të veçantë, siç është ditëlindja e vajzës së tij.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Balla ka publikuar një foto të ëmbël me vajzën Melani dhe bashkëshorten e tij, ku duken shumë të gëzuar në 3 vjetorin e vogëlushes së tyre.

Melani është vajza e vogël e Ballës dhe ka edhe një djalë më të madh, me të cilin ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto.

Screenshot_10.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fjolla Morina konfirmoi lidhjen me biznesmenin, reagon ashpër gruaja e Fisnik Sylës: Më shkatërroi familjen, marrsh nga jeta atë që meriton
»
Article Logic
Execution time: 0.01024603843689
array(1) { ["section"]=> string(83) "balla-publikon-foton-e-embel-me-bashkeshorten-vajza-e-tyre-feston-3-vjetorin-224573" }