Balla: Referendumi një ngjarje e rëndësishme, deri tani pjesëmarrja mbi 50%

Publikuar tek: politike, më 13:19 09-04-2016 Balla: Referendumi një ngjarje e rëndësishme, deri tani pjesëmarrja mbi 50%

Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla në një informacion të dhënë në lidhje me procesin e votimit në rajonin Korçë-Elbasan u shpreh se pavarsisht kushteve atmosferike, pjesmarrrja deri tani është mbi 50%.

“Sot është një ngjarje shumë e rëndësishme, pjesëmarrja në votim pavarsisht kushteve atmosferike është shumë e mirë. Në të gjithë rajonin Korçë-Elbasan, deri në orën 13:00 pjesëmarrja ka qenë mbi 50%. Dhe aktualisht intensiteti është i madh” tha Balla për News24.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099549293518066
array(1) { ["section"]=> string(78) "balla-referendumi-nje-ngjarje-e-rendesishme-deri-tani-pjesemarrja-mbi-50-37242" }