Ballist Morina mbetet në qeli, nesër del para Gjykatës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:58 08-10-2015 Ballist Morina mbetet në qeli, nesër del para Gjykatës

Tifozi kuqezi i dronit, Ismail Morina, do të qëndrojë në qeli edhe ditën e sotme gjatë ndeshjes Shqipëri -Serbi.

Morina u arrestua pas intervistës me gazetarin e Neë York Times, të cilit i tregoi pistoletën e llojit “Zastava” që mbante me vete. Ai akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe do të qëndrojë në qeli ndërsa ditën e nesërme do të dalë para Gjykatës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tifozi Uliks Ademi: Më dhanë 50 mijë euro për të djegur flamurin serb
Tifozët hyjnë në stadium, kontrollohen 2 herë rreptësisht. Helikopteri mbikqyr nga ajri (FOTO+VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011584043502808
array(1) { ["section"]=> string(59) "ballist-morina-mbetet-ne-qeli-neser-del-para-gjykates-22650" }