Ballist Morina ndjek nga afër Skënderbeun, futet në Elbasan Arena

Publikuar tek: sport, më 19:51 05-08-2015 Ballist Morina ndjek nga afër Skënderbeun, futet në Elbasan Arena

Ismail Morina, tifozi i cili u bë i famshëm pas futjes së dronit me simbolet shqiptare në ndeshjen Serbi-Shqipëri, ndodhet në Elbasan Arena, për të ndjekur nga afër Skënderbeu-Milsami.

Morina ka shpërndarë një fotografi nga vendi i tifozëve përballë tribunës dhe ka shkruajtur “Gati!!” por nuk është shfaqur vetë në foto. Nuk dihet nëse me “Gati” Morina nënkupton startimin e ndeshjes apo të ndonjë surprise tjetër. Gjatë futjes në stadium më parë, tifozët kanë patur përplasje me policinë për shkak të ndalimit të futjes së banerave në stadium.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02541708946228
array(1) { ["section"]=> string(70) "ballist-morina-ndjek-nga-afer-skenderbeun-futet-ne-elbasan-arena-17828" }