Ballist Morina shkrehet në lot

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:13 30-03-2015 Ballist Morina shkrehet në lot

Tifozi i zjarrtë kuq e zi, Ballist Morina që është vetdeklaruar si drejtues i dronit me flamurin “Autochthonous” në mes të Beogradit në ndeshjen Serbi-Shqipëri, nuk i ka mbajtur dot lotët për fitoren e djeshme ndaj Armenisë. Dhe ja ku shfaqet në këtë foto i përlotur, pas fitores së ekipit kombëtar në Elbasan Arena. Morina e ka postuar foton duke shkruar “Emocionet e golit të fitores sot”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza siriane
Nënë Tereza në foton e rrallë të vajzërisë »
Article Logic
Execution time: 0.00888991355896
array(1) { ["section"]=> string(35) "ballist-morina-shkrehet-ne-lot-7310" }