Ballisti sfidon Dukën dhe Ramën, në stadium më 8 tetor, një dhuratë edhe për Vuçiç

Publikuar tek: sport, më 21:44 05-10-2015

Fillimisht u deklarua se presidenti i FSHF Armando Duka dhe kryeministri Edi Rama ia kishin ndaluar hyrjen në stadium Ballist Morinës, më pas në një prononcim për Newsbomb, Duka tha se kishte qenë vetë dëshira e Morinës për të mos qenë i pranishëm në “Elbasan Arena” gjatë ndeshjes Shqipëri-Serbi.

Megjithatë, Ballisti duket se ka pasur të tjera plane. Ai jo vetëm që do jetë i pranishëm në shkallët e stadiumit, por ka edhe një dhuratë simbolike për kryeministrin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç.

Një palë syze thotë Ballisti se do i dhurojë Vuçiçit, duke ironizuar me incidentin që i ndodhi këtij të fundit gjatë ceremonisë së 20 vjetorit të masakrës së Sebrenicës, ku protestuesit i theyn  atij syzet më gurë.

Lexo edhe: Fitoni një palë këpucë Mici's duke u bërë pjesë e konkursit të Newsbomb.al

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091080665588379
array(1) { ["section"]=> string(86) "ballisti-sfidon-duken-dhe-ramen-ne-stadium-me-8-tetor-nje-dhurate-edhe-per-vucic-22414" }