Balotelli nuk heq dorë nga gjestet e çmendura, këtë herë e ka me gruan e Obamës

Publikuar tek: sport, më 22:44 21-10-2016 Balotelli nuk heq dorë nga gjestet e çmendura, këtë herë e ka me gruan e Obamës

Sulmuesi i Nice, Mario Balotelli, sërish është në qendër të vëmendjes së mediave jo vetëm sportive dhe atyre rozë, por edhe të politikës.

Ai ka postuar në rrjetet sociale prapanicën e Michelle Obama, gruaja e presidentit të SHBA-vë, Barack Obama.

Sulmuesi i Nice e ka bërë në mënyrë të pazakonshme, ai ka publikuar një fotografi të saj të ndarë në tri pjesë e ku i veçohet prapanica.

Screenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019617795944214
array(1) { ["section"]=> string(84) "balotelli-nuk-heq-dore-nga-gjestet-e-cmendura-kete-here-e-ka-me-gruan-e-obames-56998" }