Bamir Topi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:45 02-02-2015 Bamir Topi

Kreu i FRD-së Bamir Topi di të ulet këmbëkryq kur bëhet fjalë për vota. Ja ku e shohim në Peshkopi, pas një takimi organizativ, dhe me tigan e me xhezve, nën të ftohtin e madh, po shijon kafenë tradicionale turke të zonës, por jo ekspres. Duket se ish-presidenti  tashmë i është kthyer traditës, i duhen më shumë aktivitete popullore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098528861999512
array(1) { ["section"]=> string(15) "bamir-topi-2100" }