Banda e grabitjes së 3.2 milionë eurove përbëhej nga 8 persona, policia në kërkim të 2 vëllezërve tropojanë (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:34 15-02-2017 Banda e grabitjes së 3.2 milionë eurove përbëhej nga 8 persona, policia në kërkim të 2 vëllezërve tropojanë (EMRAT)

Banda e grabitësve të 3.2 milionë dollarëve në Qafë-Kashar nuk ka qenë e përbërë prej 6 por prej 8 personash. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari i "News 24", Artan Hoxha, i cili i referohet burimeve zyrtare të Policisë së Tiranës.

Siç raporton gazetari Hoxha përveç Admir (Jetmir) Çerpja dhe Admir Nikaj (Murataj), Policia e Tiranës ka shpallur së fundmi në kërkim edhe dy vëllezër nga Tropoja, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur.

Operacioni “Patriot” i policisë është përqëndruar kryesisht në Dibër dhe Tropojë ku mendohet se fshihet pikërsisht “truri” i bandës, Admir (Jetmir) Çerpja dhe Admir Murataj si edhe dy vëllezërit nga Tropoja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e 3.2 milionë eurove, policia vijon operacionin "Patriot" nga ajëri dhe toka për kapjen e Admir Nikaj (VIDEO)
Rruga pa sinjalistikë, makina bie në kanal, plagoset shoferi »
Article Logic
Execution time: 0.012692928314209
array(1) { ["section"]=> string(118) "banda-e-grabitjes-se-3-2-milione-eurove-perbehej-nga-8-persona-policia-ne-kerkim-te-2-vellezerve-tropojane-emrat-68822" }