Banda e maskuar si policë grabit pronarin, 69-vjeçari: U përlesha me grabitësit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:46 11-02-2017 Banda e maskuar si policë grabit pronarin, 69-vjeçari: U përlesha me grabitësit

Qemal Shabani është pronari i karburantit që u grabit një natë më parë në fshatin Qyrkan të Elbasanit.

Ishte ora 19: 30 e mbrëmjes kur katër persona të veshur me uniforma policie dhe me kapuç në kokë neutralizuan fillimisht rojën e karburantit në pronësi të 70-vjeçarit dhe më pas hynë në banesë. Shabani rrëfen se u përlesh me grabitësit, të cilët më pas e goditën me qytën e armës në kokë shkruan Tv Klan.

70-vjeçari tha se nuk ka pasur konflikte me askënd dhe se grabitësit i morën rreth 3.2 milion lekë të vjetra dhe 1500 euro. Më pas ata u larguan qetësisht duke përfituar edhe nga errësira.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis mbjellja e pemëve në Bulevardin e Ri, Veliaj: Segmenti i parë gati në pranverë
Ndahet nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.013201951980591
array(1) { ["section"]=> string(83) "banda-e-maskuar-si-police-grabit-pronarin-69-vjecari-u-perlesha-me-grabitesit-68435" }