Banda goditëse e pedofilisë fut në kurth 50 vjeçarin. Vodka dhe prezervativë në takim me 14-vjeçaren (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:14 01-08-2015

Një burrë 50-vjeçar u arrestua pasi u kap nga një bandë gjuetie e pedofilëve , duke tentuar të takonte një vajzë adoleshente për seks.

Barry Scott, 50 vjeç, kishte blerë një shishe vodka dhe prezervativë për t’i përdorur me një vajzë 14-vjeçare por ai ishte në “lak” nga “Dark Justice”, të cilët kishin një aparat filmimi, mbi urën e Newcastle. "Donna" 14 vjeç...në fakt  ka qenë në fakt një goditje policore.

Andreë Walker, ndjekësi i pedofilit  i tha gjykatës se kishte ngritur profile në faqet e internetit duke pretenduar se ishte nje vajzë nën ,moshë duke pritur që burrat ta kontaktonin.

Scott zotëronte profilin e rremë të Donna, që te të dhënat shkruhej se ishte një vajzë e moshës 19 vjeçare, por 50 vjeçari pedofil vazhdoi të komunikonte me të edhe pasi ajo tregoi se në të vërtetë ishte vetëm 14.

Gjykata pa që mesazhet e Sccot kishin gjithnjë e më shumë përmbajtje seksuale. Goditësit e pedofilëve planifikuan takimin dhe i thanë 'Donnës' të 'vishte diçka seksi'.

Ai gjithashtu e pyeti nëse ajo ishte në të pilulës ofruar për të marrë vodka dhe prezervativë për të, kur ata u kthyen në shtëpinë e tij.

Pesë ditë më pas banda goditëse e pedofilisë e ballafaqoi pedofilin në urë dhe Policia e arrestoi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012621879577637
array(1) { ["section"]=> string(111) "banda-goditese-e-pedofilise-fut-ne-kurth-50-vjecarin-vodka-dhe-prezervative-ne-takim-me-14-vjecaren-video-17493" }