Banda përdhunon gruan në shkollë dhe më pas i hedhin acid në vende intime

Publikuar tek: bota, më 19:56 05-10-2017 Banda përdhunon gruan në shkollë dhe më pas i hedhin acid në vende intime

Një grua është përdhunuar nga një bandë në shkollën ku ajo punonte si pastruese dhe më pas i kanë hedhur acid në vende intime të trupit.

Dy burra janë arrestuar dhe aktualisht po merren në pyetje pas përdhunimit në zonën e Ghoorpur të rrethit Allahabad në shtetin e Indisë veriore.

Policia thotë se ata kanë arrestuar një shofer të quajtur Panchraj dhe një tjetër, emri i të cilit nuk është bërë me dije. Panchraj thuhet se ka pasur një marrëdhënie me viktimën, e cila është nënë e ve, dhe ka punuar si pastruese në shkollë. 'Kam pasur lidhje me të. Martesa ime me bashkëshorten u rrregullua, kështu që unë u distancova , por ajo nisi të më bënte presion që të isha me të. Isha i zemëruar me të prandaj e bëra këtë gjë”, mësohet të ketë thënë njëri prej abuzuesve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja e famshme rrëfen vuajtjen më të madhe në jetë: Kam abortuar 9 fëmijë
Tragjedi në Rusi, përplaset treni me një autobus, 17 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.0091598033905029
array(1) { ["section"]=> string(79) "banda-perdhunon-gruan-ne-shkolle-dhe-me-pas-i-hedhin-acid-ne-vende-intime-94868" }