Banesa merr flakë, familjarët hidhen nga kati i pestë

Publikuar tek: bota, më 14:19 26-05-2016

Një familje është gjendur në një situatë të rrezikshme pasi ndërtesa e tyre u përfshi nga flakët.

Në pamundësi për të dalë nga dera familjarët janë detyruar të hidhen nga dritarja e katit të pestë të ndërtetsës ku banonin.

Ngjarja ka ndodhur në Rusi, familjarët janë detyruar që të hidhen njëri pas tjetrit për t’i shpëtuar djegies.

Dhjetra banorë të tjerë janë mbledhur poshtë ballkonit në mënyrë që t’i kapnin dhe t’i shpëtonin të gjallë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vila superluksoze ku do te jetojë familja Obama pas largimit nga Shtëpia e Bardhë
Elton John shkon në Moskë, Putin s’ka kohë të lirë për takim »
Article Logic
Execution time: 0.011048078536987
array(1) { ["section"]=> string(58) "banesa-merr-flake-familjaret-hidhen-nga-kati-i-peste-41563" }