Banesa mori flakë, kush janë dy të rinjtë shqiptarë që humbën jetën në Bruksel (EMRAT-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:20 11-02-2019 Banesa mori flakë, kush janë dy të rinjtë shqiptarë që humbën jetën në Bruksel (EMRAT-FOTO)

Dy të rinj shqiptarë kanë humbur jetën nga një zjarr që përfshiu banesën ku jetonin në Bruksel.

Viktimat janë Pelivan Hysaj, 24 vjeç nga Berati dhe Venedik Pirushi, 23 vjec, nga Durrësi, shkruan Newsbomb.al. 

Ngjarja ka ndodhur ditën e premte. Banesa në të cilën jetonin dy të rinjtë u përfshi nga flakët, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

ttttttttt.png

Pelivan Hysaj

tttttttttttttt.png

Venedik Pirushi

 

auto_1549875656_zjarr1549876400.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Goditi mjekun në urgjencën e QSUT, policia vihet në kërkim të autorit (DETAJE NGA NGJARJA)
Nga nesër… përgatituni për të FTOHTIN e MADH! Ja si ndryshon moti »
Article Logic
Execution time: 0.010773897171021
array(1) { ["section"]=> string(95) "banesa-mori-flake-kush-jane-dy-te-rinjte-shqiptare-qe-humben-jeten-ne-bruksel-emrat-foto-152357" }