Banesa përfshihet nga flakët në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 15:08 09-02-2019 Banesa përfshihet nga flakët në Elbasan Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë në flakë pak momente më parë në Elbasan.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Emin Matraxhiu' për shkaqe ende të paditura.

Ndërkohë policia dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për vënien e flakëve nën kontroll.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0047619342803955
array(1) { ["section"]=> string(46) "banesa-perfshihet-nga-flaket-ne-elbasan-152162" }