Banorët djegin mbeturinat në Sarandë, rrezikohen banesat

Publikuar tek: aktualitet, më 15:22 13-08-2019 Banorët djegin mbeturinat në Sarandë, rrezikohen banesat

Disa banorë në qytetin e Sarandës i kanë vënë zjarrin plehrave dhe kjo ka shkaktuar panic tek banorët e lagjes nr.4.

Falë ndërhyrjes së menjëherëshme të zjarrëfikses, flakët e zjarrit janë ndaluar në kohë, duke mos u përhapur në zonat e populluara, të cilat rrezikoheshin.

Ndërkohë edhe policia ka mbërritur në vendngjatje për të identifikuar banorët e përfshirë në vënien e zjarrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024719953536987
array(1) { ["section"]=> string(62) "banoret-djegin-mbeturinat-ne-sarande-rrezikohen-banesat-175216" }