Banorët e “Big Brother” bëjnë një akt të shëmtuar, Olti Curri reagon ashpër dhe kërkon që produksioni t’i nxjerrë jashtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:38 23-05-2017 Banorët e “Big Brother” bëjnë një akt të shëmtuar, Olti Curri reagon ashpër dhe kërkon që produksioni t’i nxjerrë jashtë

Banorët e “Big Brother” kanë bërë një akt të shëmtuar teksa kanë imituar personat me aftësi të kufizuara.

Kjo gjë ka irrituar jashtë mase ndjekësit dhe vetë opinionistin e “Big Brother Fan Club” Olti Curri i cili ka reaguar ashpër në facebook teksa ka postuar videon.

 Olti kërkon që kjo tallje nga Olsi, Danjeli dhe Donaldi ndaj prsonave me aftësi të kufizuara të dënohet nga produksioni i spektaklit pse jo edhe duke i nxjerrë jashtë shtëpisë.

POSTIMI I OLTI CURRIT:

Kam shume besim se Autorja e Big Brother Albania 9 dhe gjithe grupi i produksionit do te marre masa te rrepta pse jo deri ne perjashtim, per banoret qe vune ne loje duke u tallur me personat me aftesi te kufizuar. 
Big Up per produksionin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037569999694824
array(1) { ["section"]=> string(123) "banoret-e-big-brother-bejne-nje-akt-te-shemtuar-olti-curri-reagon-ashper-dhe-kerkon-qe-produksioni-t-i-nxjerre-jashte-79709" }