Banorët e fshatit nxjerrin nga Osumi një trup të pajetë, i përket një gruaje (Dyshimet e para)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:56 04-04-2020 Banorët e fshatit nxjerrin nga Osumi një trup të pajetë, i përket një gruaje (Dyshimet e para) FotoArkive: Rrjedha e lumit Osum

Trupi i pajetë i një gruaje është nxjerr pasditen e sotme nga rrjedha e lumit Osum.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se identiteti i gruas nuk dihet ende, ndërsa kanë qenë banorët e fshatit Sheq të Beratit ata që kanë nxjerr trupin e pajetë nga lumi. Banorët e zonës që nxorën dhe trupin e pajetë nga lumi thonë se ajo është sjell në fashtin e tyre nga rrjedha e Osumit dhe mund të jetë e ndonjë zone tjetër.

10 ditë më parë një familje nga Uznova e Beratit kanë denoncuar humbjen e një familjare të tyre një grua rreth moshës 51 vjeç. Ndërkohë, pritet që ekspertiza mjeko-ligjore të përcaktoj shkakun e vdekjes së gruas dhe indetitetin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091888904571533
array(1) { ["section"]=> string(98) "banoret-e-fshatit-nxjerrin-nga-osumi-nje-trup-te-pajete-i-perket-nje-gruaje-dyshimet-e-para-201368" }