Banorët e Shkozës nuk ndalen: Letër ambasadorit Lu dhe Vlahutin, Help!

Publikuar tek: barometri, më 06:10 18-09-2017 Banorët e Shkozës nuk ndalen: Letër ambasadorit Lu dhe Vlahutin, Help!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022971153259277
array(1) { ["section"]=> string(73) "banoret-e-shkozes-nuk-ndalen-leter-ambasadorit-lu-dhe-vlahutin-help-92704" }