Banori-Ramës: Boll u more me gratë tona, ato kanë burra! Kosova:Kompenson diçka tjetër

Publikuar tek: politike, më 12:22 23-05-2015 Banori-Ramës: Boll u more me gratë tona, ato kanë burra! Kosova:Kompenson diçka tjetër

Halim Kosova,  kandidati i Partisë Demokratike është ironizuar nga një banor,duke i thënë se jeni si Partia e Punës, ndërsa Kosova i është përgjigjur se pavarësisht skepticizmit, nisma e tij është për punë dhe dinjitet. Kosova tha se për të kthyer shpresën e qytetarëve ka lënë punën e tij.

Megjithëse ai që i ka përmendur jo pak gratë është kandidati Kosova, njëri prej banorëve është irrituar  me kryeministrin Rama dhe Veliajn.

”Nuk mund të flasë gratë gratë, ato gra kanë burra , ato gra kanë zot, kali ka fre, nga njëra anë më bëhet qejfi që i ka futur gratë në rrugë, se ai i ka torturuar”, tha banori i ciili ka marrë edhe një gjysmë përgjigjie nga Kosova i cili tha “ose për të kompensuar diçka  tjetër”.

Banori ka denoncuar edhe korrupsionin që sipas tij ekziston në rradhët e policisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009774923324585
array(1) { ["section"]=> string(89) "banori-rames-boll-u-more-me-grate-tona-ato-kane-burra-kosova-kompenson-dicka-tjeter-11788" }