Barack Obama këndon “Happy Birthday” për 18 vjetorin e vajzës, por mediat i vënë re intonacionin

Publikuar tek: bota, më 09:34 05-07-2016

Presidenti i SHBA, Barack Obama është ngjitur në skenë dhe ka intonuar me “Happy Birthday” për të uruar ditëlindjen e vajzës së tij Malia, që mbush 18 vjeç.

Ai u ngjit në skenën e improvizuar në Shtëpinë e Bardhë për të festuar ditën e Pavarësisë së bashku me repistin Kendrick Lamar dhe këngëtaren Janelle Monae.

“Ditën që festojmë për Amerikën është edhe ditëlindja e vajzës sime Malia”, shpjegoi Obama, përpara se të fillonte të këndonte.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen edhe 17 persona të tjerë në Turqi, dyshohet se kanë dijeni për sulmin në aeroport
Evakuohet aeroporti në Marsejë, alarm për bombë »
Article Logic
Execution time: 0.009307861328125
array(1) { ["section"]=> string(99) "barack-obama-kendon-happy-birthday-per-18-vjetorin-e-vajzes-por-mediat-i-vene-re-intonacionin-45562" }