Barak Obama mbush 55-vjeç, bashkëshortja i bën dedikimin e veçantë

Publikuar tek: bota, më 14:21 05-08-2017 Barak Obama mbush 55-vjeç, bashkëshortja i bën dedikimin e veçantë

Ish presidenti i Amerikës, Barak Obama ka mbushur plot 55 vjeç. Në këtë ditë të veçantë s’kishte si të mungonte urimi i bashkëshortes së tij Michelle, e cila me humor i ka shprehur dashurinë që ka për të.

“Je plakur edhe një vit por për mua mbetesh i njëjti djalë fenomenal, me të cilin u martova 25 vite më parë”, shkruan në Instagram, Michelle, teksa ka publikuar dhe një foto familjare.

 

michelle.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013378858566284
array(1) { ["section"]=> string(71) "barak-obama-mbush-55-vjec-bashkeshortja-i-ben-dedikimin-e-vecante-88331" }