Barça-Juve, Dybala: Futemi në fushë vetëm për fitore

Publikuar tek: sport, më 22:24 11-09-2017 Barça-Juve, Dybala: Futemi në fushë vetëm për fitore

Sfida kryesore e mbrëmjes së nesërme është pa dyshim ajo mes Bareclonës dhe Juventus.

Dy skuadrat që më herët kanë diskutuar mes tyre finalen e Champions League do të luajne nesër ndeshjen e parë në fazën e grupeve.

Për këtë ndeshje ka folur edhe ylli i bardhezinjve Paulo Dybala. Dybala shprehet se Juventusi do të luajë për fitore mbrëmjen e nesërme në sfidën e parë të fazës së grupeve në Champions League.

Ndërkohë lidhur me largimin e Neymar nga Barcelona Dybala tha se nuk i ka dëmtuar aspak spanjollët dhe se ata vazhdojnë të jenë një skuadër e madhe dhe shumë e frikshme.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10129690170288
array(1) { ["section"]=> string(56) "barca-juve-dybala-futemi-ne-fushe-vetem-per-fitore-92007" }