Barcelona apo Real Madrid? Edhe skuadra italiane interesohet për Coutinho

Publikuar tek: sport, më 00:23 07-11-2017 Barcelona apo Real Madrid? Edhe skuadra italiane interesohet për Coutinho

Mesa duket telenovela Coutinho do të vazhdojë gjatë në merkaton e futbollit botëror.

Pas merkatos së verës ku vetëm disa detaje e larguan nga Barcelona, emri i Cotinhos do të përflitet edhe në Janar dhe në merkaton e verës së ardhshme.

Nnë javët e fundit qarkulloi dhe lajmi se Real Madrid kishte shprehur intersimin për brazilianin.

Por habia e madhe ishte ditën e sotme kur në disa media italiane qarkulloi lajmi se në rastin e një largimi të mundshëm të Dybala, bardhezinjtë do të hidhen në sulm për brazilianin.

Se ku do të luaj vitin e ardhshëm Cutinho, vetëm merkatoja verore e ardhshme do e tregoj, pasi zërat janë të shumta dhe kundërshtuese me njëra tjetrën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085968971252441
array(1) { ["section"]=> string(78) "barcelona-apo-real-madrid-edhe-skuadra-italiane-interesohet-per-coutinho-98617" }