Barcelona e gatshme të shesë lojtarin, Igli Tare hidhet në sulm për ta afruar në skuadër

Publikuar tek: sport, më 23:50 08-01-2019 Barcelona e gatshme të shesë lojtarin, Igli Tare hidhet në sulm për ta afruar në skuadër

Braziliani i Barcelonës Malcom nuk po kalon një moment të mirë në kampionatin spanjoll dhe mund të largohet nga skuadra që në merkaton e janarit. 

Siç raporton 'Mundo Deportivo' gjithashtu dhe klubi katalanas është i gatshëm të shesë lojtarin në rastë të një oferte të duhur.

Barcelona e bleu brazilianin gjatë merkatos së verës duke ia rrëmbyer Romës në minutat e fundit duke shpenzuar 41 milionë euro. Malcom nuk ka arritur të përshtatet siç duhet në kampionatin spanjoll dhe në këtë mënyrë klubi po mendon largimin e tij. Lazio ka shfaqur interesë për lojtarin, mirpo flitet edhe për një ofertë nga Kina që mund të bind Barcelonën.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020711898803711
array(1) { ["section"]=> string(94) "barcelona-e-gatshme-te-shese-lojtarin-igli-tare-hidhet-ne-sulm-per-ta-afruar-ne-skuader-148026" }